Kõik TV uudised | Televeeb.ee

Täna „Radaris”: eestlaste leiutatud uudne narkomeeter, intervjuu Putini esivaenlasega ja lugu tühjaks jäänud koolimajadest

Televeeb 04.09.2018, 15:45

Täna õhtul uute tegijatega teleekraanile jõudva „Radari” avasaade räägib nii narkomeetrist, Putini esivaenlasest, kes paljastas Eesti suurima rahapesu kui ka õpilastest tühjaks jäänud koolimajade tundmatust tulevikust.

Alkomeetrisse on puhunud ilmselt kõik autojuhid, kuid peagi võib politsei võtta kasutusse ka naromeetri, kus vaid minutite jooksul on tulemused tuvastatavad. Uus narkotester sündis Tallinna tehnikaülikooli laborites ja tänases "Radaris" räägivadki teadlased uudse aparaadi sünnist ning selgitavad selle toimimist. 

Lisaks tutvustab tänane saade meest, kes aastaid toimunud süsteemse rahapesu päevavalgele tõi. Danske panga rahapesuafääri paljastmise taga on USA juurtega briti ärimees Bill Browder, keda võib liialdamata pidada Kremli režiimi suurimaks ohustajaks. Venemaa räpase raha Läänes puhtaks pesemise süsteemi avalikustamisega tahab Browder Vladimir Putini valitsuse nurka suruda. 

Lõpetuseks käis kooliaasta alguse puhul saatemeeskond ringkäigul õpilastestest tühjaks jäänud koolimajades üle Eesti. Alates 1991. aastast on oma tegevuse lõpetanud üle kolmesaja kooli. Teele jäid nii lagunevad varemed kui ka täiesti uue hingamise saanud hooned.

 

Kõiki neid lugusid näeb täna õhtul kell 20:00 algavas Kanal 2 saates „Radar”.

Tasumiseks helistage

Kõne tuleb teha 60 sekundi jooksul.
Hind: 3,00 €, Teenustasu 0,32 €
Kokku: 3,32 €

Maksumus lisatakse telefoniarvele või arvestatakse maha kõnekaardi ettemaksu jäägist.

Tasumiseks kinnita ost

Kinnitan ostu: 3,32 €

Maksumus lisatakse telefoniarvele või arvestatakse maha kõnekaardi ettemaksu jäägist.

Ost ebaõnnestus
Proovi uuesti

Päevapilet ostetud