Sarjad | Televeeb.ee

„Padjaklubi“ juubelihooaeg: Laura hakkab koristajaks, Kristina tahab mehest lahutada

Televeeb 04.09.2018, 13:52

Komöödiasarja „Padjaklubi“ seiklusterohke uus hooaeg kutsub kõiki fänne kaasa elama juba täna õhtul! „Padjaklubil“ on sünnipäev – ekraanile jõuab juba 10. juubelihooaeg. Vaata Laura, Miša, Kristina ja Maria videotervitust ning saa teada, millega tüdrukud sel korral peavad rinda pistma!

Tüdrukute minevik on täis tõuse ja mõõnasid, kuid üks asi on alati kindel – pöörastest olukordadest siin puudust ei tule! Maria, Laura ja Miša on tagasi maal, igaüks oma vanematekodus ja tundub, et nad on linnaelust jäädavalt loobunud. Kristinal tekib aga plaan, kuidas sõbrannad soodsalt tagasi linna majandada ja uuesti läbi lööma hakata.

Kõik peavad endale nüüd uuesti linnas tegevust leidma, et unistustele uus hoog sisse lükata. Miša hakkab taksot sõitma, Laura tahab iluteemadega tegelda, aga hakkab salaja hoopis koristamistööga tegelema. Maria ootab Illimari USAst tagasi ja üritab tööd leida. Kristina tahab aga Gabrielist lahutada ja kohtab uues elukohas ootamatult oma unistuste printsi.

Tüdrukud on jälle koos ühel pinnal ning sekeldused ja intriigid jätkuvad täiel rinnal. Ja mis saab veel siis, kui ajalugu kordub ja kõik tüdrukud taas ühes väikses korteris hakkama peavad saama?

„Padjaklubi“ stardib juubelihooajaga täna kell 21.30 TV3s!

Tasumiseks helistage

Kõne tuleb teha 60 sekundi jooksul.
Hind: 3,00 €, Teenustasu 0,32 €
Kokku: 3,32 €

Maksumus lisatakse telefoniarvele või arvestatakse maha kõnekaardi ettemaksu jäägist.

Tasumiseks kinnita ost

Kinnitan ostu: 3,32 €

Maksumus lisatakse telefoniarvele või arvestatakse maha kõnekaardi ettemaksu jäägist.

Ost ebaõnnestus
Proovi uuesti

Päevapilet ostetud