Kõik TV uudised | Televeeb.ee

Lõhmus 90ndate pärast piinlikkust ei tunne: aeg oli selline

Toimetas Andra Nõlvak 22.08.2018, 16:13

"Eriti äge oli 90ndatel see lavatagune elu, kõik see melu, mis seal oli. Oli nii-öelda kauboikapitalism," meenutas helilooja Sven Lõhmus "Ringvaates".

Enda sõnul sai ta esimest korda suurt publikut ja publiku menu tunda 1995. aastal, kui Mr. Happymaniga käe valgeks sai.

Möödunud aegu meenutab Lõhmus lustlikult. "On nostalgia, mõnus äratundmise rõõm. See on selline asi, mida mõnikord hea meenutada," leiab mees ainult häid sõnu.

Stuudios Hannes Hermakülaga tollaseid videosid vaadates tunnistavad mõlemad mehed, et natukene on piinlik ka. „See on piinlik, see oli piinlik. Võib-olla see ei olnud piinlik, aga see on piinlik praegu, aga aeg oli selline,” on Lõhmus lõbus, lisades oli isegi siis alles noor ja naiivne algaja.

Vabanduseks ütleb ta, et ega sellel ajal ei mõelnudki keegi üldse sellele, et peaks olema hull koreograafia. Kõik tuli juhuslikult ja mööda minnes. „Täiesti naturaalne värk, me ei olnud midagi kokku leppinud. Black Velvetiga näiteks me lendasime kuskile lavale ja hakkasime peale," selgitab mees.

"Mul ei ole mitte mingit vabandust, aga see lihtsalt oli nii ja see on äge, et ma sellist asja tegin. Sooja tundega vaatan tagasi, meenub see elu ja melu!"

Tasumiseks helistage

Kõne tuleb teha 60 sekundi jooksul.
Hind: 3,00 €, Teenustasu 0,32 €
Kokku: 3,32 €

Maksumus lisatakse telefoniarvele või arvestatakse maha kõnekaardi ettemaksu jäägist.

Tasumiseks kinnita ost

Kinnitan ostu: 3,32 €

Maksumus lisatakse telefoniarvele või arvestatakse maha kõnekaardi ettemaksu jäägist.

Ost ebaõnnestus
Proovi uuesti

Päevapilet ostetud